Konstnär född: 1934
Signerad: Arvid Andersson
Mått på duk: 33 x 24 cm
Konditionsrapport: Saknar ram, mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Arvid Andersson Oil on canvas
Artist born: 1934
Signed: Arvid Andersson
Dimensions on canvas: 33 x 24 cm
Condition report: No frame, Minor age-based wear, no other remarks.
100 SEK | 2018-05-24 18:12 |
100 SEK | Startpris |