Björktjuka
Märkt: MK Lycksele 1973.
Höjd: 34 cm.
Bredd: 51 cm.
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
------------------------------
Large bowl carved from Birch wood.
Marked: MK Lycksele 1973.
Height: 34 cm.
Width: 51 cm.
Condition report: Minor age-based wear, no other remarks.
650 SEK | 2018-06-08 11:10 |
600 SEK | 2018-06-03 20:03 |
550 SEK | 2018-05-15 11:27 |
100 SEK | Startpris |