Stilleben.
Signerad: S.Ivarsson-03
Mått på duk: 38 x 33 cm
Sven-Olof Ivarsson 1936-2007 Oil on canvas
Still life.
Signed: S.Ivarsson-03
Dimensions of canvas: 38 x 33 cm
Condition report: No remarks
2 800 SEK | 2018-06-01 11:35 |
2 600 SEK | 2018-05-16 14:46 |
1 500 SEK | 2018-06-01 08:05 |
100 SEK | Startpris |