Motiv med båtar.
Signerad: E.Berger
Mått på pannå: 55 x 46 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, Mindre färgslapp & åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Einar Berger 1890-1961 Oil on board.
Signed: E.Berger
Dimensions on the board: 55 x 46 cm
Conditional Report: Worn on Frame, Minor color loss & Age-based wear, No other remarks.
450 SEK | 2018-05-04 14:34 |
400 SEK | 2018-05-17 22:13 |
150 SEK | 2018-05-11 12:57 |
100 SEK | Startpris |