Landskapsmotiv.
Signerad: Otto Wretling
Enligt uppgift ska ramen vara snidad av Otto.
Mått på duk: 64 x 41 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, delvis lös fastsättning duk, mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Otto Wretling 1876-1971 Oil on canvas
Landscape Design.
Signed: Otto Wretling
As a result, the frame should be carved by Otto.
Size of canvas: 64 x 41 cm
Condition report: Minor wear on frame, partially loose tension canvas, Minor age-based wear, no other remarks.
400 SEK | 2018-05-04 14:17 |
350 SEK | 2018-05-11 08:47 |
100 SEK | Startpris |