Konstnär född: 1952
"Chateau Musar"
Monogramsignerad: TGS
Mått på duk: 26 x 20 cm
Konditionsrapport: En anings lös spänning i duk, inga övriga anmärkningar.
Tommy G Sundman Oil on canvas
Artist born: 1952
"Chateau Musar"
Monogrammed signed: TGS
Dimensions of canvas: 26 x 20 cm
Conditional Report: Loose tension in canvas, no other remarks.
1 200 SEK | 2018-05-04 14:10 |
1 100 SEK | 2018-05-18 16:16 |
950 SEK | 2018-05-12 21:37 |
500 SEK | 2018-05-05 18:21 |
100 SEK | Startpris |