Stämplad av: Svedbom & Co, Bromma.
Total längd: 20 cm
Vikt: 4,1 gram
Konditionsrapport: Defekt länk, Repor, inga övriga anmärkningar.
Bracelet Bismarck 18k Gold
Stamped by: Svedbom & Co, Bromma.
Total length: 20 cm
Weight: 4.1 grams
Condition Report: Defective Link, Scratches, No Other Remarks.