Länk tillverkad av Brofod Aktiebolaget 1966, Falköping.
Dubbla lås, Stämplad 18k, ABD, Q9.
Total längd: 20 cm
Bredd länk: 14,5mm
Total vikt: 74,4 gram
Konditionsrapport: Ytterst lite repor, inga övriga anmärkningar.
Bismarck Bracelet 18k Gold.
Link made by Brofod Aktiebolaget 1966, Falköping / Sweden.
Double Lock, Stamped 18k, ABD, Q9.
Total length: 20 cm
Width link: 14.5mm
Total weight: 74.4 grams
Condition report: Very small scratches, no other remarks.
17 500 SEK | 2018-04-19 18:45 |
17 000 SEK | 2018-04-16 19:09 |
17 000 SEK | Startpris |