Märkt: Ugnseldfast Koka Rörstrand Sweden 64.
Diametermått: 20 cm
Höjd: 13 cm
Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, inga övriga anmärkningar.
Hertha Bengtsson Rörstrand "Koka" Karott
Marked: Oven-resistant Koka Rörstrand Sweden 64.
Diameter: 20 cm
Height: 13 cm
Condition report: Minor use wear, no other remarks.
300 SEK | 2018-04-20 15:42 |
300 SEK | Startpris |