Signerad: Jörgen Zetterquist -88 samt numrerad 179/330
Mått bildyta: 43 x 64 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.
Jörgen Zetterquist 1928-2013 Litography
Signed: Jörgen Zetterquist -88 and numbered 179/330
Dimensions of picture area: 43 x 64 cm
Condition report: Wear on frame, No other remarks.
100 SEK | 2018-03-21 12:03 |
100 SEK | Startpris |