Signerad: Pär Andersson
Mått på duk: 37 x 32 cm
Konditionsrapport: Något ospänd duk, slitage på ram, inga övriga anmärkningar.
Pär Andersson 1926-2015 Oil on canvas
Signed: Pär Andersson
Dimensions of canvas: 37 x 32 cm
Condition report: Slightly untensioned canvas, wear on frame, no other remarks.
350 SEK | 2018-03-27 23:50 |
300 SEK | 2018-03-21 12:03 |
100 SEK | Startpris |