63-årige Egil vid kajen på ön
Signerad: Gösta Larsson -76 samt numrerad 17/20
Mått bildyta: 35 x 45 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, lös fastsättning ram, inga övriga anmärkningar.
Gösta Larsson Lithography
Signed: Gösta Larsson -76 and numbered 17/20
Dimensions of picture area: 35 x 45 cm
Condition report: Wear on frame, loose attachment frame, no other remarks.
300 SEK | 2018-03-31 16:10 |
250 SEK | 2018-03-21 12:03 |
100 SEK | Startpris |