Signerad: XII
Mått på duk: 116 x 89 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Malte Tolf Nyberg 1929-2013 Oil on canvas
Signed: XII
Dimensions of canvas: 116 x 89 cm
Condition report: Worn on frame, less age-based wear, no other remarks.
3 600 SEK | 2018-03-16 17:53 |
3 400 SEK | 2018-02-26 16:45 |
2 400 SEK | 2018-03-07 18:48 |
1 000 SEK | 2018-03-03 20:03 |
100 SEK | Startpris |