Konstnär född: 1939
Signerad: Dag Peterson-90
Mått bildyta: 33 x 24 cm
Konditionsrapport: Inga anmärkningar.
Dag Peterson Watercolor on paper "Owl"
Artist born: 1939
Signed: Dag Peterson-90
Dimensions of picture area: 33 x 24 cm
Condition report: No remarks.
2 200 SEK | 2018-03-15 15:08 |
2 200 SEK | 2018-03-16 15:45 |
1 400 SEK | 2018-02-23 14:01 |
500 SEK | 2018-03-06 22:22 |
200 SEK | 2018-03-03 18:46 |
100 SEK | Startpris |