Monogramsignerad.
Mått på duk: 100 x 81 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, fastsättning bristfällig ram, Ställvis krackelyr, Åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Gunnar Hållander 1915-1980 Ooil on canvas
Monogram signed.
Measurements on the canvas: 100 x 81 cm
Condition report: Wear on frame, attachment defective frame, Craquelure, Age-based wear, no other remarks.
1 500 SEK | 2018-02-22 11:57 |
1 400 SEK | 2018-03-15 23:45 |
750 SEK | 2018-03-07 20:28 |
100 SEK | Startpris |