Konstnär född: 1922
Signerad: Clara Salander 1984 samt numrerad 97/180
Mått bildyta: 25 x 43 cm
Konditionsrapport: Inga anmärkningar.
Clara Salander Color lithography
Artist born: 1922
Signed: Clara Salander in 1984 and numbered 97/180
Dimensions of picture area: 25 x 43 cm
Condition report: No remarks.
450 SEK | 2018-02-16 19:14 |
400 SEK | 2018-03-08 10:43 |
100 SEK | Startpris |