Damur av rostfritt stål, batteridriven med japanskt urverk.
Läderband.
Märkt med serienummer: w1100bl2
Diametermått: 40 mm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage & repor, ej funktionstestad, inga övriga anmärkningar.
Ladies watch Guess with original cardboard
Stainless steel, battery powered with Japanese movement.
Leather Band.
Marked with serial number: w1100bl2
Diameter: 40 mm
Condition report: Smaller age-based wear & scratches, no-functional test, no other remarks.
700 SEK | 2018-03-16 16:05 |
650 SEK | 2018-03-16 16:24 |
550 SEK | 2018-02-20 18:49 |
200 SEK | 2018-03-11 17:37 |
100 SEK | Startpris |