Konstnär född: 1962
Ram av gummi-list
Signerad: E.K samt Efwa Krogstad 2011 A Tergo
Mått på duk: 80 x 110 cm
Konditionsrapport: Inga anmärkningar.
Efwa Krogstad Acrylic on canvas
Artist born: 1962
Frame of rubber list
Signed: E.K and Efwa Krogstad 2011 A Tergo
Dimensions on canvas: 80 x 110 cm
Condition report: No remarks.
850 SEK | 2018-02-08 14:03 |
800 SEK | 2018-02-16 16:08 |
500 SEK | 2018-02-10 16:52 |
100 SEK | Startpris |