"Åldring, (vilande kvinna)
Signerad: Jean Ragnar
Mått bildyta: 78,5 x 63 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Helge Jean Ragnar 1924-2014 charcoal sketch
"Aging, (dormant woman)
Signed: Jean Ragnar
Dimensions of image area: 78.5 x 63 cm
Condition report: Worn on frame, less age-based wear, no other remarks.
100 SEK | 2018-02-08 14:03 |
100 SEK | Startpris |