Konstnär född: 1953
Numrerad: 89/200
Mått bildyta: 32 x 27 cm
Konditionsrapport: Inga anmärkningar.
Eva Skåreus Color print "Bergudden"
Artist born: 1953
Numbered: 89/200
Dimensions of picture area: 32 x 27 cm
Condition report: No remarks.
550 SEK | 2018-02-16 16:49 |
500 SEK | 2018-02-08 22:04 |
250 SEK | 2018-02-08 14:03 |
100 SEK | Startpris |