Idunteatern Vasaplan
Signerad: Åke Pettersson-Nåw samt numrerad 5/310
Mått bildyta: 28 x 37 cm
Konditionsrapport: Inga anmärkningar.
Åke Pettersson-Nåw 1925-2004 Litography
Idunteatern Vasaplan
Signed: Åke Pettersson-Nåw and numbered 5/310
Dimensions of picture area: 28 x 37 cm
Condition report: No remarks.
100 SEK | 2018-02-08 14:03 |
100 SEK | Startpris |