Umeå vinter
Signerad: Åke Pettersson-Nåw med blyerts samt numrerad 17/300 ex
Mått bildyta: 20 x 28 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, inga övriga anmärkningar.
Umeå winter
Signed: Åke Pettersson-Nåw with pencil and numbered 17/300 ex
Dimensions of picture area: 20 x 28 cm
Condition report: Wear on frame, no other remarks.
300 SEK | 2018-02-15 20:43 |
250 SEK | 2018-02-08 14:03 |
150 SEK | 2018-02-13 10:38 |
100 SEK | Startpris |