"Den Heliga Familjen"
Signerad med blyerts: Erik Olson 1955.
Numrerad: 56/120
Mått bildyta: 42 x 23 cm
Konditionsrapport: Inga anmärkningar.
Erik Olson 1901-1986 Color lithography
"The Holy Family"
Signed with pencil: Erik Olson 1955.
Numbered: 56/120
Dimensions of image area: 42 x 23 cm
Condition report: No remarks.
900 SEK | 2018-02-16 12:54 |
850 SEK | 2018-02-08 14:03 |
500 SEK | 2018-02-14 19:24 |
400 SEK | 2018-02-12 12:21 |
100 SEK | Startpris |