Konstnär född: 1938
Motiv av tulpaner och ansikten
Signerad: Ulrica HV
Mått på duk: 100 x 81 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, saknar ram, inga övriga anmärkningar.
Ulrica Hydman Vallien Oil on canvas
Artist born: 1938
Motif of tulips and faces
Signed: Ulrica HV
Dimensions on canvas: 100 x 81 cm
Condition report: Less age-based wear, no frame, no other remarks.
12 000 SEK | 2018-02-16 16:02 |
11 500 SEK | 2018-02-08 14:03 |
11 000 SEK | 2018-02-15 16:22 |
8 000 SEK | 2018-02-11 19:53 |
7 000 SEK | 2018-02-10 16:40 |
5 000 SEK | 2018-02-09 12:34 |
100 SEK | Startpris |