Tärnafjällen
Signerad: S.Fager samt a tergo signerad S.Fager 1974.
Mått på duk: 85 x 100 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, inga övriga anmärkningar.
Sixten Fager 1920-2010 Oil on canvas
Signed: S.Fager and S. Fager 1974 A Tergo
Dimensions of canvas: 85 x 100 cm
Condition report: Wear on frame, no other remarks.
3 800 SEK | 2018-02-13 22:22 |
3 600 SEK | 2018-02-10 15:06 |
3 400 SEK | 2018-02-08 23:19 |
3 000 SEK | 2018-02-08 14:10 |
2 800 SEK | 2018-02-08 14:03 |
100 SEK | Startpris |