11111. Lars Matson 1933-1994 Olja på pannå

Signerad: Lars Matson-69

Mått på pannå: 65 x 54 cm

Konditionsrapport: Slitage på ram, inga övriga anmärkningar.

Lars Matson 1933-1994 Oil on board
Signed: Lars Matson-69

Measurements on the board: 65 x 54 cm

Condition report: Wear on frame, no other remarks.

Varunr 11111
Skick Begagnat
Placering SR

10 December 2017 15:22

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK 800 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK

Utrop 1000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

800 SEK2017-12-07 17:00
750 SEK2017-12-02 21:41
650 SEK2017-11-23 14:38
100 SEK Startpris

Webauktion

Välkommen att delta på vår stora webauktion i December!
Alla objekt kommer att avslutas Söndagen 2017-12-10 mellan kl 15:00-23:00.

Du kan redan nu granska objekten, ställa fler frågor eller lägga ditt maxbud (Kan du inte närvara under auktionen rekommenderar vi dig att lägga ett maxbud i förhand)
Lägger du ett maxbud så kommer systemets dator automatiskt att buda åt dig efter att du kommit över bevakningspriset.

Registreringen är redan nu öppen och vi rekommenderar alla som tänkt vara med att registrera sig i förhand så att inga problem dyker upp nära inpå auktionsdatumet.
Får du problem att registrera dig är du välkommen att kontakta vår support.

Har du ingen möjlighet att lägga bud på internet? Telefonbud är välkomna.

Bud är bindande, du har alltid möjlighet att komma förbi oss & granska objektet innan du lägger bud, alternativt ringa / maila oss om ytterligare konditionsrapport.
Har du frågor? Besök gärna vår hemsida & läs vår FAQ.

Visning: Välkommen att granska alla objekt i vår lokal på Skolgatan 53 Umeå under våra öppettider för visning.

Transporter:
Du har möjlighet att hämta ut objekten kostnadsfritt i vår lokal i Umeå under våra öppettider för hämtning / lämning.
Vi skickar även paket runt hela världen, besök vår hemsida & läs vår FAQ eller kontakta oss för offert.

Lycka till!
/ Norrlands Auktionsverk AB med personal.

Slagavgift 100 SEK Ink.moms

Andra populära objekt