1. Fantasiprägling i guld av en brakteatpräglad penning från Knut Långe. Stämplad "B", "SJP", "23K", "V8" (1947) samt "kattfot".

Fantasiprägling i guld av en brakteatpräglad penning från Knut Långe. Stämplad "B", "SJP", "23K", "V8" (1947) samt "kattfot". Jfr LL 5. 0,61 g. .
Grade: 01 (EF)

Varunr 33973

10 December 2023 18:01

Klubbslag28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK 3 000 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK

Utrop 500 SEK

3 000 SEK2023-12-10 17:59
2 900 SEK2023-12-10 17:59
2 500 SEK2023-12-10 17:34
1 000 SEK2023-12-10 17:35
750 SEK2023-12-01 20:26
500 SEK Startpris

Internetauktion 54,

Köpprovision 18,8% Ink.moms