Fantasiprägling i guld av en brakteatpräglad penning från Knut Långe. Stämplad "B", "SJP", "23K", "V8" (1947) samt "kattfot". Jfr LL 5. 0,61 g. .
Grade: 01 (EF)
3 000 SEK | 2023-12-10 17:59 |
2 900 SEK | 2023-12-10 17:59 |
2 500 SEK | 2023-12-10 17:34 |
1 000 SEK | 2023-12-10 17:35 |
750 SEK | 2023-12-01 20:26 |
500 SEK | Startpris |