ÅBO. Mark 1556. Mm ekollon på åtsidan. Svärdsknapp i form av en ros. SM 233b. Opas 14.2. Selinheimo 24 var. 8,79 g. R. Kantskador. Repor. Edge damages. Scratches.
Ex Klaus Selinheimo 2012.
Grade: 1+ (VF)
40 000 SEK | 2023-04-29 08:15 |
39 000 SEK | 2023-04-25 20:49 |
30 000 SEK | Startpris |