STOCKHOLM. Dukat 1843. SM 38. 3,46 g. Kantskador. Repor. Edge damages. Scratches.
Grade: 1/1+ (F/VF)
8 200 SEK | 2023-02-05 18:47 |
8 000 SEK | 2023-02-05 18:18 |
7 400 SEK | 2023-02-05 18:42 |
6 400 SEK | 2023-02-05 12:04 |
6 200 SEK | 2023-02-05 11:49 |
4 400 SEK | 2023-01-31 10:01 |
3 000 SEK | Startpris |