STOCKHOLM. 4 öre 1575. STOKHOLM. SM 64. 4,46 g. Varit hängd. Repor. Förgylld. Has been mounted. Scratches. Gilt.
Grade: 1/1+ (F/VF)
2 500 SEK | 2022-12-04 17:45 |
2 400 SEK | 2022-12-04 18:08 |
2 200 SEK | 2022-12-04 18:07 |
1 200 SEK | 2022-12-04 17:29 |
1 000 SEK | Startpris |