STOCKHOLM. Daler 1561. SM 5b. 28,39 g. Kantskador. Repor/gniden/rengjord. Edge damages. Scratches/rubbed/cleaned.
Ex Bengt Svensson (MISAB internetauktion 28, nr 19); Ex Ahlström auktion 36, nr 74.
Grade: 1+ (VF)
20 000 SEK | 2022-12-04 17:24 |
19 500 SEK | 2022-12-04 17:19 |
12 500 SEK | 2022-12-02 22:38 |
10 000 SEK | 2022-12-01 22:53 |
8 000 SEK | 2022-11-25 15:01 |
8 000 SEK | Startpris |