Gustav III. Kungens kröning i Stockholms storkyrka den 29 maj 1772. Slagen på Statens bekostnad. Av G. Ljungberger. Tenn. 55 mm. HK 2.150.15. Kantskador. Repor. Fläckig.
Grade: 1+ (VF)
650 SEK | 2022-11-06 18:10 |
600 SEK | 2022-11-05 19:56 |
550 SEK | 2022-10-31 18:18 |
250 SEK | 2022-11-01 10:28 |
100 SEK | Startpris |