SVARTSJÖ. Daler 1545. SM 158. JH 13. 28,89 g. Randen delvis med lätta filspår. Plantsfel. Naturell, lätt patina. Edge partly filed. Planchet defects. Nice patina.
Ex Paul Levin.
Quality: 1+/01 (VF/EF)
25 000 SEK | 2022-03-02 10:57 |
24 000 SEK | 2022-03-05 09:46 |
20 000 SEK | 2022-03-05 07:32 |
15 000 SEK | Startpris |