43. AVESTA. Öre 1645.

AVESTA. Öre 1645. SM 110. 52,91 g. Små kantskador. Repor. Någon ärg. Minor edge damages. Scratches. Some verdigris.
Quality: 1+ (VF)

Varunr 24294

21 November 2021 18:16

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 1 500 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

Utrop 500 SEK

1 500 SEK2021-11-16 21:42
1 400 SEK2021-11-21 18:14
900 SEK2021-11-21 18:06
800 SEK2021-11-16 21:56
500 SEK2021-11-13 13:55
500 SEK Startpris

Internetauktion 37,

Köpprovision 18,8% Ink.moms