AVESTA. Öre 1645. SM 110. 52,91 g. Små kantskador. Repor. Någon ärg. Minor edge damages. Scratches. Some verdigris.
Quality: 1+ (VF)
1 500 SEK | 2021-11-16 21:42 |
1 400 SEK | 2021-11-21 18:14 |
900 SEK | 2021-11-21 18:06 |
800 SEK | 2021-11-16 21:56 |
500 SEK | 2021-11-13 13:55 |
500 SEK | Startpris |