Skeppsvarvet Wiken. 2 kannor dricka. Utan instämplat nummer. Koppar. Slutet av 1700-talet. GbP.2C.34:1. 6,11 g. Kanthack. Edge nicks.
Quality: 1/1+ (F/VF)
350 SEK | 2021-10-03 18:49 |
300 SEK | 2021-10-03 18:47 |
200 SEK | 2021-10-03 13:49 |
150 SEK | 2021-09-29 11:45 |
100 SEK | Startpris |