AVESTA KOPPAR- OCH JÄRNVERK. Fri passage för en kolstig genom bruksporten. Koppar. Troligen tillverkad efter 1832. Sti 32:61. 3,32 g. Repor. Kantskador. Scratches. Edge damages.
Quality: 1/1+ (F/VF)
350 SEK | 2021-10-03 18:22 |
300 SEK | 2021-10-03 18:08 |
300 SEK | Startpris |