21206. Karl XIII. Hertig Karl blir riksföreståndare 27 mars 1792

Karl XIII. Hertig Karl blir riksföreståndare 27 mars 1792. Av C. Enhörning. Förgyllt brons. 28 mm. 12,9 g. HK 5. Repor. Kvalitet 1+/01

Varunr 21206

28 Mars 2021 18:12

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK 300 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK

Utrop 100 SEK

300 SEK2021-03-22 08:56
250 SEK2021-03-24 23:10
100 SEK Startpris

Webauktion

Köpprovision 18,8% Ink.moms