Adolf Fredrik. Tronföljarens andre son prins Carls födelse 1748. Av D. Fehrman. Silver. 35 mm. 19,14 g. HK 14. Kantskador. Repor. Kvalitet 1+
2 700 SEK | 2021-03-28 18:04 |
2 600 SEK | 2021-03-28 18:03 |
2 100 SEK | 2021-03-28 17:59 |
1 200 SEK | 2021-03-28 13:21 |
1 000 SEK | 2021-03-28 08:51 |
350 SEK | 2021-03-20 20:26 |
300 SEK | Startpris |