21195. Adolf Fredrik. Tronföljarens andre son prins Carls födelse 1748

Adolf Fredrik. Tronföljarens andre son prins Carls födelse 1748. Av D. Fehrman. Silver. 35 mm. 19,14 g. HK 14. Kantskador. Repor. Kvalitet 1+

Varunr 21195

28 Mars 2021 18:08

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 2 700 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK

Utrop 300 SEK

2 700 SEK2021-03-28 18:04
2 600 SEK2021-03-28 18:03
2 100 SEK2021-03-28 17:59
1 200 SEK2021-03-28 13:21
1 000 SEK2021-03-28 08:51
350 SEK2021-03-20 20:26
300 SEK Startpris

Webauktion

Köpprovision 18,8% Ink.moms