12. 58. Daler 1542

SVARTSJÖ. Daler 1542. SM 155. JH 9. 28,79 g. Utsökt exemplar med djup, härlig patina. Choice with deep, lovely patina. Kvalitet 1+/01

Varunr 17188

14 Juni 2020 17:14

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK 56 000 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

Utrop 20000 SEK

56 000 SEK2020-06-14 17:12
54 000 SEK2020-06-14 17:10
39 000 SEK2020-06-11 15:00
32 000 SEK2020-06-06 00:02
25 000 SEK2020-06-05 23:11
20 000 SEK Startpris

Internetauktion 28,

Köpprovision 18,8% Ink.moms