STOCKHOLM. 2 daler utan årtal. SM 20. 57,36 g. Kantskador. Repor. Hack. Lätt korroderad. Edge damages. Scratches. Peck. Slightly corroded. Kvalitet 1/1+
19 000 SEK | 2020-05-07 22:45 |
19 000 SEK | 2020-05-10 10:21 |
18 000 SEK | 2020-05-03 01:14 |
11 000 SEK | 2020-05-06 22:53 |
10 000 SEK | 2020-04-30 23:58 |
8 000 SEK | Startpris |