15703. STOCKHOLM. 2 mark 1693

STOCKHOLM. 2 mark 1693. SM 149. 10,42 g. Kantskador. Repor. Rengjord. Kvalitet 1+

Varunr 15703

8 December 2019 18:27

Klubbslag6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK 550 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

Utrop 300 SEK

806550 SEK2019-12-07 14:11
LARBE500 SEK2019-12-07 09:14
NOMISMA450 SEK2019-12-07 00:08
VARBY300 SEK2019-12-03 19:12
 300 SEK Startpris

Webauktion

Köpprovision 18,8% Ink.moms

Transportkostnaden är 150 kr upp till 10 kg inom Sverige, oavsett antalet inropade objekt. För fullständiga auktionsvillkor se www.myntauktioner.se

Andra populära objekt