15697. STOCKHOLM. Riksdaler 1676

STOCKHOLM. Riksdaler 1676. SM 52a. 29,40 g. Varit hängd/infattad. Repor. Korroderad. Ägarstämplad B. Kvalitet 1/1+

Varunr 15697

8 December 2019 18:23

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 15 500 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK

Utrop 8000 SEK

INGAJARNUM15 500 SEK2019-12-08 16:17
GORANHAKA15 000 SEK2019-12-08 15:47
K729 000 SEK2019-12-03 13:08
 8 000 SEK Startpris

Webauktion

Köpprovision 18,8% Ink.moms

Transportkostnaden är 150 kr upp till 10 kg inom Sverige, oavsett antalet inropade objekt. För fullständiga auktionsvillkor se www.myntauktioner.se

Andra populära objekt