15697. STOCKHOLM. Riksdaler 1676

STOCKHOLM. Riksdaler 1676. SM 52a. 29,40 g. Varit hängd/infattad. Repor. Korroderad. Ägarstämplad B. Kvalitet 1/1+

Varunr 15697

8 December 2019 18:23

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 15 500 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK

Utrop 8000 SEK

15 500 SEK2019-12-08 16:17
15 000 SEK2019-12-08 15:47
9 000 SEK2019-12-03 13:08
8 000 SEK Startpris

Webauktion

Köpprovision 18,8% Ink.moms