15674. SVARTSJÖ. 2 öre 1541

SVARTSJÖ. 2 öre 1541. SM 197. 2,32 g. Kantskador. Repor. Beläggningsrester. Kvalitet 1

Varunr 15674

8 December 2019 18:10

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK 900 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK

Utrop 500 SEK

VASA900 SEK2019-12-08 13:22
K72850 SEK2019-12-03 13:06
JBM650 SEK2019-12-05 23:09
 500 SEK Startpris

Webauktion

Köpprovision 18,8% Ink.moms

Transportkostnaden är 150 kr upp till 10 kg inom Sverige, oavsett antalet inropade objekt. För fullständiga auktionsvillkor se www.myntauktioner.se

Andra populära objekt