Dukat 1854. SM 18. 3,47 g. Kant- och randskador. Repor. Diffusa detaljer (varit uppvärmd?). Kvalitet 1/1+
3 200 SEK | 2019-12-08 19:25 |
3 000 SEK | 2019-12-08 15:56 |
3 000 SEK | 2019-12-08 19:23 |
2 600 SEK | 2019-12-08 17:09 |
2 300 SEK | 2019-12-06 17:21 |
2 100 SEK | 2019-12-05 03:08 |
1 200 SEK | 2019-12-03 23:09 |
1 000 SEK | Startpris |