42. STOCKHOLM. 2 mark utan årtal

STOCKHOLM. 2 mark utan årtal. Myntmästarmärke glödghakar. SM 63a. 8,45 g. Repor. Omfattande randskador. Kvalitet 1+

Varunr 14579

2 Juni 2019 18:21

Klubbslag7 00 SEK8 00 SEK 1 200 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

Utrop 500 SEK

1 200 SEK2019-06-02 18:19
1 100 SEK2019-06-01 23:49
900 SEK2019-05-25 23:07
600 SEK2019-06-01 07:53
500 SEK Startpris

Internetauktion 18,

Köpprovision 18,8% Ink.moms