14271. Karl XII. Kungens död och begravning

Karl XII. Kungens död och begravning (30 nov-11 dec 1718). Förgyllt tenn. 22 mm. 3,85 g. HK 1.599:212a. Repor. Kvalitet 1/1+

Troligen slagen i Stettin, Tyskland.

Varunr 14271

14 April 2019 18:10

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 300 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

Utrop 100 SEK

300 SEK2019-04-14 18:08
250 SEK2019-04-05 22:24
200 SEK2019-04-13 00:43
100 SEK Startpris

Webauktion

Köpprovision 18,8% Ink.moms