43. STOCKHOLM. Mark 1571

STOCKHOLM. Mark 1571. SM 135. 2,16 g. Repor. Kantskador. Korroderad. Scratches. Edege damages. Corroded. Kvalitet 1/1+

Varunr 13443

25 November 2018 17:44

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 1 400 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK

Utrop 800 SEK

1 400 SEK2018-11-25 17:31
1 400 SEK2018-11-25 17:41
1 200 SEK2018-11-25 17:32
800 SEK2018-11-20 15:36
800 SEK Startpris

Internetauktion 14,

Köpprovision 18,8% Ink.moms