SVARTSJÖ. Mark 1542. SM 178. 12,81 g. Infattad och försedd med hänganordning som förefaller ålderdomlig. Repor. Förgylld. Mounted and guilt. Scratches. Kvalitet 1?
Du kan klicka och dra med hjälp av musen eller zooma ut och in med hjälp av musens scroll-hjul.
Vi tar hjälp av cookies för att tillhandahålla våra tjänster. Genom att använda våra tjänster godkänner du att vi använder cookies. Läs mer