36. STOCKHOLM. 4 mark 1607.

STOCKHOLM. 4 mark 1607. SM 37. 18,57 g. Repor. Kantskador. Förgylld. Kvalitet 1/1+

Varunr 12537

13 Maj 2018 16:21

Klubbslag3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK 2 200 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

Utrop 500 SEK

2 200 SEK2018-05-13 13:34
2 100 SEK2018-05-09 00:01
1 800 SEK2018-05-12 17:58
1 100 SEK2018-05-12 16:18
950 SEK2018-05-10 22:27
500 SEK Startpris

Internetauktion 11,

Köpprovision 18,8% Ink.moms