19. SVARTSJÖ. 2 öre 1545.

SVARTSJÖ. 2 öre 1545. SM 203. 2,54 g. R. Kantskador. Repor. Korroderad. Kvalitet 1

Varunr 12520

13 Maj 2018 16:15

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 3 600 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK

Utrop 1500 SEK

3 600 SEK2018-05-13 16:13
3 400 SEK2018-05-13 16:13
3 200 SEK2018-05-13 16:11
2 500 SEK2018-05-13 16:03
1 600 SEK2018-05-11 15:19
1 500 SEK Startpris

Internetauktion 11,

Köpprovision 18,8% Ink.moms